„OFERTA OPAKOWAŃ ZGODNA Z KATALOGIEM FEFCO”

Niniejsza oferta opakowań została przygotowana według katalogu opracowanego przez FEFCO i ESBO jako oficjalny system, mający zastąpić długie i skomplikowane opisy konstrukcji opakowań z tektury prostymi symbolami powszechnie rozumianymi w skali międzynarodowej, niezależnie od różnic językowych.

YESTA ZAKŁAD OPAKOWAŃ I TEKTURY

oferuje poniższe rodzaje pudeł:

PUDŁA KLAPOWE

Pudełka klapowe są to pudełka złożone zasadniczo z jednej części, których brzeg jest klejony, szyty, albo które mają połączenie taśmą klejącą oraz posiadają górne i dolne klapy. Producent wysyła je złożone na płasko, gotowe do użycia, a zamyka się je przy zastosowaniu klap.

PUDŁA TELESKOPOWE

Pudła teleskopowe składają się z więcej niż jednej części i charakteryzuje je istnienie wieka i/lub spodu, które zachodzą teleskopowo na siebie.

PUDŁA SKŁADANE I TACE

Pudła składane i tace, zwykle składają się tylko z jednego formatu. Dno pudła składa się tak, by utworzyć dwie lub więcej ścian bocznych oraz pokrywę. W niektórych wzorach mogą się pojawiać zamknięcia, uchwyty, okienka itd.

KRATOWNICE

Idealne do pakowania butelek

PRZEKŁADKI Z TEKTURY- WYPOSAŻENIE WEWNĘTRZNE

Wykonane z tektury falistej, 3-warstwowej o różnych wymiarach. Przekładki dobrze spełniają funkcje zabezpieczające i amortyzujące pomiędzy poszczególnymi warstwami towarów. Wyposażenie wewnętrzne pudeł, takie jak wkładki, przekładki, kratownice, wkładki wypełniające itp. Stanowiące elementy związane z konstrukcją pudła albo osobne. Wskazana ilość elementów jest dowolna i może być stosownie od wymagań zwiększana lub zmniejszana.

PRZEKŁADKI

Poziome i pionowe

TEKTURA FALISTA W ROLI

Tektura falista w roli wykonana jest z wytrzymałej, wysokiej jakości tektury dwuwarstwowej lub pięciowarstwowej. Tektura bardzo dobrze nadaje się do wzmocnienia opakowania lub przełożenia towaru tekturą aby się nie przesuwał w transporcie.

SYMBOLE UŻYWANE NA RYSUNKACH